Призначення батареї lifepo4 від "Квантова Енергія"

Призначення батареї lifepo4 від

Акумулятор – спеціально сконструйований пристрій, де виробництво енергії відбувається за допомогою хімічних реакцій. Сила, що вивільняється при хімічних реакціях, перетворюється на електричну, далі передає виділений заряд для різноманітних електричних приладів. Купити батарею lifepo4 від "Квантова Енергія" чи інші варіанти сьогодні може фактично кожен для власних потреб.

У існуючих сьогодні акумуляторах використовуються окремі матеріали, впроваджуються системи, що базуються на фізичних та хімічних параметрах певних металів та речовин. Батарея, акумулятор, АКБ — це все про нього, автономне джерело електроенергії, що живить електричні пристрої у вашому домі, у лікарнях, на роботі. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ), які часто застосовують в ролі стабілізаторів електромережі, також створені на основі акумуляторів. Пристрій має обов’язково «вміти» швидко набирати заряд, тривалий час утримувати запас електричної енергії без втрат, його робочі характеристики повинні якнайменше залежати від температури навколо та інших параметрів.

Сучасні акумулятори та їх застосування

Акумулятори забезпечують додаткове автономне живлення у тих випадках, коли немає основного. На сьогоднішній день доволі багато механізмів працюють безпосередньо на основі акумуляторних батарей і саме вони є в них базовим джерелом енергії.

Сучасні акумуляторні батареї та їх особливості

У будь-якого акумулятора різна технологія створення. Таким чином, абсолютно кожен варіант підходить для різних цілей.

Типи акумуляторів, що існують сьогодні:

  • Нікель-Кадмієві АКБ мають порівняно низьку ємність, але доволі великий термін служби.
  • NiMH не містить токсичних металів. Зазвичай застосовується для мобільних телефонів і портативних комп'ютерів.
  • Свинцеві, в яких в ролі електроліту виступає розведена сірчана кислота. Їх особливість полягає в їх відносній не герметичності, характеризуються виділенням водню та процесом випаровування сірчаної кислоти.
  • Акумулятор Li-ion представляє собою доволі надійне джерело живлення, яке має широку сферу використання сьогодні: для живлення електричних автомобілів, ДБЖ, спецтехніки.
  • Літій-іон полімерні АКБ (Li‑ion polymer) представляють собою той же Li‑ion, але в більш тонкому форматі і полегшеній упаковці. Базові області використання – мобільні телефони.

Акумулятори, які будь-які пристрої, потребують базового обслуговування

Всі акумуляторні батареї, що існують в наші дні, поділяються на ті, яким потрібне обслуговування і ті, яким воно не потрібне. У випадку першого важливе періодичне поповнення електроліту. Якщо ви обрали акумулятор, який потребує перевірки електроліту, не забувайте виконувати процедуру огляду кожні два місяці. Для оновлення оптимального рівня електроліту варто щоб у авто завжди знаходилася ємність дистильованої води. Необслуговувані акумулятори вимагають всього лише дотримання належного рівня заряду. Це продовжує їх термін придатності та справність.