Все про королівські фініки: чим корисні для чоловіків, для жінок, де купити по вигідній ціні

Все про королівські фініки: чим корисні для чоловіків, для жінок, де купити по вигідній ціні

Любителі солодощів можуть вести здоровий спосіб життя, не відмовляючи собі в задоволенні. Варто лише обрати фініки королівські, тому що ціна доступна в інтернет-магазині. Це дуже смачні та корисні сухофрукти, які є справжнім джерелом вітамінів та мінералів. Підходять в якості самостійного десерту чи для приготування випічки, сніданків тощо. 

Про королівські фініки: опис

Серед великого спектру сухофруктів особливою популярністю відрізняються саме королівські фініки. Це особливий сорт плодів пальми Меджул. Батьківщина вирощування – Ізраїль. Зараз ця країна вважається найбільшим імпортером продукту по всьому світу. Основна відмінність – це великі розміри та м’який смак. 

Природнє наповнення лактозою дозволяє зовсім не використовувати цукор в процесі приготування. Тому вони безпечні в дуже корисні. Часто продукт вводиться в дієту, адже містить вітаміни різних грп і цілий комплекс амінокислот та мінералів. Висока калорійність в 700 ккал на 100 грам дозволяє використовувати як повноцінну їжу.

Придбати королівські фініки варто через такі корисні властивості:

  • покращують когнітивні функції головного мозку;

  • нормалізують роботу серцево-судинної системи;

  • призупиняють процес старіння;

  • покращують травлення, завдяки великій кількості клітковини;

  • борються із залізодефіцитною анемією;

  • зміцнюють кістки, знижують ризик розвитку остеопорозу;

  • використовуються в лікуванні паралічу лицьового нерву;

  • здійснюють заспокійливий ефект на нервову систему.

Дуже широко використовуються в кулінарії для приготування різних десертів. Зручне фасування дозволяє брати з собою фініки в подорожі. Це можливість отримати повноцінне харчування і при цьому дуже смачне.

Чим корисні для чоловіків

Про користь королівських фініків відомо з давніх легенд. В них розповідається про позитивні властивості для чоловіків. Вважається, що плоди в сушеному вигляді нормалізують еректильну функцію, роблять ерекцію більш стійкою та тривалою. 

Сучасні лікарі рекомендують вживати королівські фініки особам, які планують зачати дитину, тому що амінокислоти, які містяться в фрукті покращують якість сперми та збільшують її концентрацію. Також плоди містять естрадіол та флавоноїди – джерело чоловічої сили. Крім того, фініки додають енергії та витривалості, що буде дуже корисно чоловікам.

Чим корисні для жінок

Жінки також можуть насолоджуватися смаком фініків з користю. Часто рекомендують лікарі вживати у великих кількостях продукт під час вагітності та лактації. Особливо важливо їсти королівські фініки на останньому триместрі. Справа в тому, що речовини, які містяться в плодах, сприяють природним пологам. А саме впливають на еластичність шийки матки, вона стає м’якою та відкривається плавно без стимуляції. При цьому пологи менш болісні та швидші.

Також вони корисні жінкам, які мають проблеми з лактацією. Вважається, що королівські фініки позитивно впливають на центри, які відповідають за вироблення молока. Воно збільшується в об’ємах та більш наповнене необхідними малюкові мінералами та вітамінами. 

Де купити по вигідній ціні

Придбати сухофрукти високої якості краще в спеціалізованих магазинах, таких як «До смаку». Варто обирати королівські фініки в упаковках. По-перше, це вигідніше в матеріальному плані. По-друге, більшої кількості сухофруктів вистачає на довго, головне зберігати при температурі не більше 12 градусів. І головне – вони зберігають свій вигляд, такий десерт можна запропонувати гостям за святковим столом. 

Джерело: https://do-smaku.com.ua/sukhofrukty/finiky-korolivski/